سوالات متداول

خوش آمدید به فروشگاه اینترنتی گل مصنوعی لیلیوم! در این بخش، سوالات متداولی که ممکن است درباره فروشگاه و محصولات ما داشته باشید را پاسخ خواهیم داد. همچنین می توانید برای طرح سوال و پاسخ به سوالاتی که جواب آنها را در لیست زیرمشاهده نمی کنید از طریق شماره تماس های 09132900517 و 03434255813 همچنین صفحه اینستاگرام و کانال تگرام ما مراجعه نمایید. 

آیا گل‌های مصنوعی شما با کیفیت هستند؟

بله، اکثر گل‌های مصنوعی با کیفیت بالا و با طراحی‌های متنوعی تولید می‌شوند که برای مصارف داخلی و خارجی مناسب هستند. کالا های خریداری شده دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

آیا فروشگاه لیلیوم ارسال به سراسر کشور دارد؟

بله، فروشگاه اینترنتی ما امکان ارسال به سراسر کشور را دارد. محصولات بسته به نوع و اندازه شان از طریق، پست، تیپاکس و باربری فرستاده می شوند.

آیا فروشگاه آنلاین لیلیوم امکان بازگشت کالا را دارد؟

بله، فروشگاه لیلیوم ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را دارد.

آیا محصولات فروشگاه گل مصنوعی به صورت عمده به فروش می‌رسند؟

بله، برخی از محصولات را به صورت عمده هم به فروش می‌رسانیم.

آیا فروشگاه گالری لیلیوم پرداخت در محل هم دارد؟

خیر، تمامی محصولات به صورت آنلاین و از طریق درگاه های بانکی پرداخت می شوند.

چه مدت زمانی برای ارسال سفارش به آدرس مشتری نیاز است؟

زمان ارسال سفارش به آدرس مشتری، معمولاً به تعداد و نوع محصولات خریداری شده، مبلغ سفارش، نوع ارسال و محل زندگی مشتری بستگی دارد. معمولا ارسال ها پس از آماده سازی توسط هنرمندان مجموعه  در عرض ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از ارسال به دست مشتری می رسد.

اطلاعات تماس در قسمت ارتباط با ما در سایت گالری لیلیوم می باشد. علاوه بر ایمیل و تلفن، فرم تماس با فروشگاه نیز وجود دارد.