حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به‌منظور انجام خدمات در وب‌سایت‌ها، ابزارها، برنامه‌ها و خدمات گل مصنوعی لیلیوم است. کلیه سیاست‌های گل مصنوعی لیلیوم در این صفحه به‌اطلاع شما کاربران گرامی می‌رسد و توصیه می‌شود در اولین فرصت سیاست‌های ما را مطالعه کنید.

شما می‌توانید به صورت میهمان و بدون ثبت هیچ گونه اطلاعاتی وارد سایت گل مصنوعی لیلیوم شوید و به جستجو بپردازید. یا اقدام به خرید محصولی کنید، با این حال، باید در نظر گرفته شود که هنگام ثبت سفارش، کاربر مهمان باید اطلاعات خود را جهت پست کالا، وارد نماید.

جهت عضویت در فروشگاه گل مصنوعی لیلیوم، شما باید شماره همراه خود را تائید و کد احراز هویت خود را وارد نمایید و تکمیل فرم اطلاعات فردی کاملاً اختیاری است.

ما ممکن است چه اطلاعاتی را جمع‌آوری کنیم؟

اطلاعاتی که شما مستقیماً در اختیار ما می‌گذارید؛ مانند:

  • نام و نام خانوادگی، آدرس پستی، نشانی پست الکترونیکی، در بعضی مواقع شماره تلفن (با توجه به خدمات استفاده‌شده)؛
  • اطلاعات مالی مانند شماره کارت اعتباری یا شماره‌حساب بانکی، در صورت انجام تراکنش‌های مالی؛
  • مکاتبات از طریق سایت‏ ما و یا مکاتباتی که به سایت ما ارسال شده.
  • ما معاملات و تبادلات شما با سایت را با اطلاعاتی مانند شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صفحات، ترافیک ورودی و خروجی از سایت ها، اطلاعات آگهی ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به سایت ذخیره می‌کنیم.

اطلاعات بیشتری که از شما درخواست می‏شود؛ تا با ارائه آن‌ها شناسه خود را مجاز کنید یا درصورتی‌که به این نتیجه برسیم که عملکرد شما محل سیاست‏های تعیین‌شده سایت است. (برای مثال، ممکن است از شما بخواهیم که برای ما یک ID یا قبض به‌منظور بررسی نشانی شما ارسال کنید. یا به سؤالات اضافی دیگری به‌صورت آنلاین پاسخ دهید تا به شناسایی هویت شما یا مالکیت آیتمی که آن را در لیست قرار داده‌اید، کمک کند). زمانی که شما نظری در وب‌سایت منتشر می‌کنید، ما داده‌هایی که در فُرم نظرات به‌جامانده را جمع‌آوری می‌کنیم. ضمناً برای شناسایی هرزنامه‌ها، نشانی IP (نشانی پروتکل اینترنت) کاربران و یوزر ایجنت (ردیابی وب) را نیز بررسی و جمع‌آوری می‌کنیم.

حفاظت داده

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به هیچ شخص ثالثی جهت به‌کارگیری در اهداف بازاریابی آن‌ها نمی‏فروشیم و اجاره استفاده نمی‏دهیم. اما ممکن است اطلاعات دریافتی را به‌منظور پیشرفت و شخصی‌سازی خدمات، مضامین و تبلیغات خود استفاده کنیم.

اگر از یک رایانه مشترک یا یک رایانه در کافی‌نت برای دسترسی به سایت ما استفاده می‌کنید. ممکن است آدرس ایمیل و شماره تماس شما، توسط نفر بعدی که از آن رایانه استفاده می‌کند، قابل دسترسی باشد. برای جلوگیری از سوءاستفاده، بعد از انجام کارهای خود در سایت گل مصنوعی لیلیوم، حتما باید دکمه خروج را بزنید. همچنین، زمانی که سیستم از شما می‌پرسد که رمز را ذخیره کند. یا خیر، اجازه ندهید که این اطلاعات ذخیره شوند تا به کنترل دیگران درآیند.

ما از اطلاعات شما در موارد ذیل استفاده

  • به‌منظور پیشرفت و شخصی‌سازی خدمات و سرویس‌ها؛
  • ارسال اعلامیه‌های فنی، به‌هنگام سازی، هشدارهای امنیتی و پیام‌های مدیریتی؛
  • ارسال اعلامیه‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی مربوط به گل مصنوعی لیلیوم؛
  • پاسخ به سؤالات و درخواست‌های شما که از طریق بخش تماس از آن آگاه می‌شویم.

به‌روزرسانی

ممکن است که سیاست‌های حفظ حریم خصوصی در هر بازه زمانی تغییر پیدا کنند و یا تغییراتی در راستای اصلاح‌ و بهبود آن‌ها اعمال شود. کلیه موارد اصلاح‌شده در همین صفحه قابل‌مشاهده خواهند بود و به‌طور خودکار و به‌محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهند شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید